Останні новини

У Києві обмежать рух через дипломатичний візит: подробиці

Тимчасові обмеження пов'язані з офіційним візитом в Україну президента Республіки Молдова Майї Санду

У вівторок, 12 січня, в столиці обмежать рух деякими вулицями. Тимчасові обмеження пов'язані з офіційним візитом в Україну президента Республіки Молдова Майї Санду.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на пресслужбу  Управління державної охорони України (УДО).

"Так, у столиці можливі незначні обмеження дорожнього руху на окремих ділянках центральної частини міста", - йдеться в повідомленні.

У відомстві повідомили, що відповідно до українського законодавства главам іноземних держав, урядів, парламентів і міжнародних організацій, які перебувають в Україні з офіційним або робочим візитами, забезпечується державна охорона.

"Управління державної охорони України спільно з іншими правоохоронними органами відповідно до указу президента України від 3 жовтня 2006 року №815/2006 "Про впорядкування застосування тимчасових обмежень або заборони дорожнього руху під час проїзду окремих осіб, щодо яких здійснюється державна охорона" забезпечуватиме безпеку та надаватиме супровід делегації президента Республіки Молдова Майї Санду під час її візиту 12 січня в Україну", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 10 січня під Києвом з невідомих причин спалахнув автобус. На щастя, окрім самого авто, ніхто з людей не постраждав.

Вийти в ефір
27.01