Останні новини

У Києві планують створити пантеон національних героїв: деталі

Де саме планують влаштувати пантеон, не повідомляють

У Києві планується створити пантеон національних героїв. Він входить до затвердженого 20 січня Кабміном плану з увічнення пам’яті захисників України на період до 2025 року. Це завдання покладають на Український інститут пам'яті, ГО, СБУ.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Telegram-канал Олексія Гончаренка.

Снимок экрана (1440).png

Снимок экрана (1441).png

Снимок экрана (1442).png

Фото скріншоти плану

Читайте також: Ветеранку АТО затримали через підозру у співпраці з бойовиками

Також на міністерства регіонів, ветеранів та оборони тощо покладають відповідальність за створення Національного військового меморіального кладовища.

Серед іншого збираються встановити ще більше пам'ятних знаків воїнам, перейменовувати міську інфраструктуру, створювати музеї та започатковувати іменні премії й стипендії. На обласні та київську адміністрацію, Нацполіцію поклали зобов'язання слідкувати та попереджувати акти вандалізму у місцях меморіальних комплексів тощо.

Кабмін збирається запровадити збір та ідентифікацію останків невідомих воїнів з подальшою передачею їх рідним. Також запобігатимуть торгівлі держнагородами.

А ось Держкіно та МКІП сприятимуть в увічненні пам'яті воїнів у художніх та документальних фільмах. Суспільному мовнику за згодою допомагатимуть у висвітленні героїзму захисників України.

До кінця 2022 року на алеях військової слави, секторах поховань, біля пам'ятників воїнам планують встановити камери відеоспостереження та включити ці зони до маршруту поліцейського патрулювання.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
03.03