Останні новини

У Києві судитимуть Жириновського "за фінансування тероризму"

В Україні політику загрожує до 12 років в'язниці

Шевченківський районний суд Києва 19 січня проведе підготовче судове засідання у справі про фінансування тероризму. Одним із обвинувачуваних є скандальний російський політик Володимир Жириновський. 

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на офіційний сайт Шевченківського районного суду міста Києва.

жириновський.jpg

Володимир Жириновський

Зокрема, у повідомленні йдеться про те, що суд починає розгляд справи, де у створенні злочинної групи для фінансування тероризму обвинувачується група осіб, серед яких і відомий своїми антиукраїнськими поглядами політик Володимир Жириновський. 

"У провадженні Шевченківського районного суду м. Києва перебуває кримінальне провадження № 1-кп/761/1005/2020, справа №761/41270/18 за обвинуваченням Жириновського Володимира Вольфовича у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.27, ч.3 ст.258-5 КК України, Дєгтярьова Михайла Володимировича у вчиненні кримінального правопорушення, передбачених ч.3 ст.258-5 КК України, Діденка Олексія Миколайовича, у вчиненні кримінального правопрушення, передбаченого ч.3 ст.258-5 КК України, згідно Єдиного державного реєстру досудових розслідувань за № 12014000000000291.

Шевченківський районний суд м. Києва повідомляє, що підготовче судове засідання по вищевказаному кримінальному провадженню відбудеться: 19.01.2021 о 10 год. 00 хв. у приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва за адресою: 03057, м. Київ, вул. Дегтярівська 31А, каб. №510", - повідомляє судова інстанція.

Деталі справи, у яких конкретно епізодах звинувачують Жириновського, поки не розголошують. Відомо лише, що за статтями обвинувачення йому загрожує в Україні позбавленням волі на строк від десяти до дванадцяти років. Інші обвинувачувані українським судом - це заступник керівника фракції ЛДПР у Держдумі РФ Олексій Діденко, та в.о. губернатора Хабаровського краю Михайло Дєгтярьов. 

Як відомо, Володимир Жириновський має українські корені, адже його дід, Іцхак Едельштейн жив і займався деревообробним підприємництвом у місті Костопіль нинішньої Рівненської області. 

Нагадаємо, Kyiv Live з'ясував, як депутати підпільно робили щеплення від COVID-19 та коли вони будуть доступні простим українцям.

Вийти в ефір
08.03