Останні новини

У Києві 11-класники зможуть закінчити навчання у квітні: чому

Усі бажаючі школи можуть завершити навчання у 11-х класах до кінця квітня задля кращої підготовки до ЗНО.

Випускники київських шкіл можуть достроково закінчити навчальний рік, аби більше часу приділити підготовці до ЗНО. Усі бажаючі школи можуть зробити це до кінця квітня.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Департаменту освіти КМДА.

Читайте також: Ймовірні дати шкільних канікул та де в Україні школярі навчаються онлайн

"Ми пропонуємо тим, хто сьогодні до цього готовий, ревізувати навчальні програми та завершити вивчення нового матеріалу для випускників 11-х класів до кінця квітня", – запропонували у департаменті освіти.

Також зазначається, що шкільна програма складена таким чином, щоб 11-класники до кінця навчального року освоювали нові теми, вивчали та повторювали матеріал. Проте на практиці вже на початку травня майбутні абітурієнти складають ЗНО з усього вивченого матеріалу.

У КМДА пропонують розділити випускників за групами, відповідно до вибраних профілів навчання у ВНЗ, куди вони планують вступати. І решту часу готувати 11-класників до тестів у цих групах. Завдяки цьому можна буде скоротити кількість предметів для вивчення та збільшити шанси на успіх у складанні ЗНО.

Водночас у департаменті додають, що такий графік не є обов'язковим для усіх київських шкіл. Скористатися ним можуть ті навчальні заклади, які впевнені, що це посильно для їхніх педагогічних колективів.

Нагадаємо:

  • У Києві та Чернігівській області перенесли проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Причиною цьому стало припинення руху громадського транспорту, через що випускники шкіл і педагоги просто не зможуть доїхати до пунктів проведення пробного ЗНО.
  • Зовнішнє незалежне оцінювання цьогоріч може відбутися у зміненому форматі. Проте остаточне рішення щодо цього залежить від епідеміологічної ситуації.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
22.04