Останні новини

У Києві 5 годин рятували африканського їжака: відмикали опалення, різали батарею болгаркою

Тварина втекла з вольєру та застрягла у батареї опалення

Унікальний випадок порятунку рідкісної тварини стався днями у Києві. Учасники Команди порятунку тварин усю ніч рятували африканського їжака, який застряг у батареї централізованого опалення. Фахівців викликали мешканці одного з багатоквартирних житлових будинків.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Kyiv Animal Rescue Group.

Їжак африканський_1.jpg

Читайте також: Kyiv Live показав, чим годують тварин та в яких умовах вони живуть у "Київському зоопарку"

Як йдеться у публікації, виклик на диспетчерську службу рятувальники отримали близько першої ночі кілька днів тому. Їм повідомили, що у житловому будинку з вольєру втік африканський їжак і застряг в батареї опалення.

Оскільки опалення ще увімкнене, рятувальники насамперед охолодили тваринку та зробили так, щоб він не обпікся. Після чого систему опалення були змушені відімкнути, а воду з неї - злити. А бідолашного їжака діставали за допомогою болгарки, намагаючись не зіпсувати саму батарею.

Їжак африканський_2.jpg

На цьому епопея із порятунку їжака не завершилась. Від переляку він постійно згортався у клубок, через що витягнути його також не вдавалось. Лише близько 6-ї ранку тварина таки висунулась у отвір, коли його вже змогли дістати рятувальники.

Їжак африканський_3.JPG

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05