Останні новини

У Києві чоловік облив себе бензином і погрожував підпалити. Фото, відео

На Троєщині кіоски зносять з самого ранку.

24 березня на Троєщині через демонтаж МАФів чоловік облив себе бензином та погрожував підпалити все навколо, якщо знесення не припиниться. 

Про це повідомляє Kyiv Live.

Чоловік в поліетиленовому плащі на знак протесту забрався на кіоск та облив себе й побудову бензином з погрозою підпалу.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/1dmRtXj70-c" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Він вимагав, аби прибрали кран для знесення МАФу — поліція відігнала машину. Через близько години він зліз з даху, повідомило "Сегодня".

<iframe width="720" height="576" src="//1plus1.video/video/embed/eRIlOrDa" frameborder="0" allowfullscreen allow="autoplay; fullscreen"></iframe>

Відео з соцмережі

<iframe width='620' height='400' src='https://www.obozrevatel.com/player/2798130.htm' title='embed' frameborder='0' allowfullscreen></iframe>

Відео OBOZREVATEL

Ще раніше  "Киев Оперативный" повідомляв про те, що знесення МАФів зупинилося, бо невідомі молодики забралися на дах одного кіоску.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKyivOperativ%2Fvideos%2F777924409509112%2F&show_text=false&width=261" width="261" height="876" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Відео "Киев Оперативный"

демонтаж.jpg

Фото "Киев Оперативный"

Комунальники з 8 ранку зносять кіоски на проспекті Маяковського, 15-17, і одразу відчули спротив продавців та власників МАФів. За словами демонтажерів, опоненти, які не платять кошти до бюджету, розкидали під їхню техніку маленьких "їжаків", аби проколоти шини. 

На місці працює багато правоохоронців, а на початок 11 години тут чергували ще й пожежники.

шини.jpg

Фото "Киев Оперативный"

Власники МАФів біля "ЕКО-маркету" своїми "їжаками" пробили 6 колес комунальної техніки, дізнався паблік.

Нагадаємо:

  • У Києві в парку Партизанської слави дівчинці ледь не відірвало палець гойдалкою. Його затисло так, що роздроблена фаланга ледве трималася купи.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04