Останні новини

У Києві можуть ввести комендантську годину через епідемію COVID-19: коли саме

Питання щодо посилення обмежень розглядатиметься Верховною Радою.

Вже з наступного тижня карантинні заходи у Києві можуть стати ще жорсткішими. Верховна Рада може розглянути питання введення комендантської години після 22:00.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання Сегодня.

Читайте також: Статистика COVID-19 в Україні на 31 березня

За інформацією джерела видання у МВС, ще тиждень тому цей сценарій ніхто не розглядав та навіть вважали недоцільними посилення обмежень. Проте із зростанням кількості хворих питання знову було порушено 30 березня.

"Сьогодні почалася підготовка до розгляду ситуації в Києві Верховною Радою. Ймовірно, зараз можуть прийняти будь-які рішення. А Кличко зараз просто поквапився. Намагається перехопити ініціативу", - цитує видання власне джерело.

Зазначається, що загрозливим видається не стільки зростання захворюваності, скільки кількість важких випадків.

"Можливість введення комендантської години передбачена законом, рішення приймає уряд", – сказав речник МВС Артем Шевченко.

За словами співрозмовника журналістів, питання найімовірніше буде розглянуто Радою 6 квітня, у вівторок. Імовірність позитивного рішення він оцінює як високу, оскільки ситуація з коронавірусом у Києві стала критичною. 

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
17.04