Останні новини

У Києві можуть з'явитися 20 екоавтобусів: де вони курсуватимуть

Оновлений транспорт дозволить, на думку чиновників, покращити екологічний стан міста загалом

Київрада планує закупити 20 електробусів для столиці у межах Кіотського протоколу. Це дозволить зменшити викиди парникових газів і загалом покращити екологічний стан міста.

Про це повідомляє кореспондент Kyiv Live з посиланням на відповідне рішення постійної комісії Київради з питань екологічної політики.

Читайте також: Куди переселять дітей із київських дитбудинків? КМДА ініціює створення нового центру

Наразі у планах закупівля 20 електроавтобусів, котрі повинні замінити застарілий столичний транспорт. На лівому березі курсує менше тролейбусів, тому, на думку депутатки Київради Євгенії Кулеби, їх доцільно запускати там.

Автобуси мають бути поставлені за Кіотським протоколом у рамках зелених інвестицій. Даний проєкт не потребує коштів з міського бюджету, проте за гроші Києву треба поборотися на конкурсній основі.

Кіотський протокол - це міжнародна угода до Рамкової конвенції ООН, вона встановлює обов’язки на зниження викидів парникових газів для розвинених країн та країн з перехідною економікою (країни Додатку 1). В сукупності за протоколом усі країни Додатку 1 повинні знизити викиди парникових газів на 5% від рівня викидів в 1990 році

електроавтобус.jpg

Електроавтобус. Фото з відкритих джерел

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
01.03