Останні новини

У Києві на пішохідному "мосту Кличка" з'явилися нові тріщини: ексклюзив Kyiv Live

Це вже не перше пошкодження естакади

На мосту Кличка, або пішохідному мосту, також з'явилися нові тріщини. Причину цього журналістам дізнатися не вдалося.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Kyiv Live дізнався ситуацію з пошкодженим мостом на Нивках

Журналістка телеканалу показала тріщину на пластині мосту, через яку можна бачити все, що відбувається під ним. Склом "розбіглися павутинки", перетворивши деталь конструкції майже на мереживо. На мосту стоять таблички "обережно, слизько", проте жодних попереджувальних знаків про тріснуте скло на ньому Мирослава Лесько не побачила.

За її словами, тут вже встигли побувати підлітки: вони стрибали на пошкодженій ділянці, небезпечність якої навіть невідома.

На думку киян, це міст так часто тріскає, бо в його будівництво заклали недостатньо коштів і кожного разу гроші на ремонт скла беруть із міського бюджету.

Комунальників біля побудови журналістка також не побачила.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/k0ojhva5rWE" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
03.03