Останні новини

У Києві переповнені COVID-лікарні, пацієнтів кладуть у коридорах, - заступник міського голови

Пацієнтів зі столиці не планують возити в обласні лікарні.

У Києві опорні лікарні для хворих на COVID-19 вщент заповнені. Резервні ліжка для пацієнтів доводиться розміщувати в коридорах.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву заступника київського міського голови Володимира Бондаренка в ефірі телеканалу "Україна 24".

Читайте також: У НАН оприлюднили невтішні прогнози коронавірусу в Україні

"Опорні лікарні Києва завантажені на 100%, там ліжка вже стоять в коридорах, і ми цього не приховуємо. Завантаженість лікарень, куди доставляють хворих з підозрою, коливається на рівні 76-80%", - заявив Бондаренко.

За його словами, пацієнтів з Києва не будуть возити в обласні лікарні, оскільки там ситуація не ліпша.

"Додаткових домовленостей з Київською областю у такому випадку не може бути, оскільки там також завантажені практично всі ліжко-місця. Зараз ми відкриваємо резерви, це встановлення додаткових ліжок у коридорах", - додав заступник Кличка.

Тепер у столиці очікують, що уряд дозволить перепрофілювати під COVID-госпіталі відомчі лікарні. Це додасть близько 11 тисяч ліжко-місць.

Бондаренко додав, що станом на сьогодні всі місця в опорних лікарнях, які передбачені для "ковідних" пацієнтів, забезпечені киснем.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04