Останні новини

У Києві під Верховною Радою вимагали право на самозахист та володіння зброєю

Мітингарі вимагають внести правки до законопроєкту

Сьогодні, 2 лютого, під Верховною Радою в центрі Києва відбулась акція з вимогами прийняти новий закон про зброю та самозахист. Її організатором виступала партія Демократична сокира.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Big Kyiv.

Читайте також: У Верховну Раду увірвався невідомий чоловік

Ініціатори мітингу заявляють, що законопроєкт №4335, авторами якого є депутати від Слуги народу, та який збирається підтримати Верховна Рада, є поганим.

“З одного боку, це дуже круто, що майже за 30 років незалежності ми дожили до окремого закону про зброю. Ми раді, що нарешті МВС перестане вирішувати, кому мати зброю та, відповідно, шанс себе захистити, а кому сподіватись на богів, добрих духів та фортуну. Але, з іншого боку, набагато важливіше, щоб цей закон не просто був, а щоб відповідав усім принципам відповідального володіння та самозахисту. І з цим якраз проблема“, - говорять у політсилі.

Минулого тижня Демсокира опублікувала власні правки, напрацьовані з профільними збройними організаціями, а тепер вийшла на акцію, бо депутатам потрібно вказувати на їхні помилки.

мітинг.jpg

Джерело: Big Kyiv

мітинг2.jpg

Джерело: Big Kyiv

мітинг3.jpg

Джерело: Big Kyiv

Нагадаємо: 

  • У вівторок, 2-го лютого, на столичній вулиці Олени Теліги відбулася акція протесту з приводу незаконних пасажирських перевезень. Правоохоронці затримали 9 осіб, які порушували громадський порядок.
  • 1 лютого, в Оболонському районі Києва, пішохід напав із ножем на водія. Зі слів свідків, нападник був "не в собі".

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
05.03