Останні новини

У Києві розпочалося щеплення вакциною Pfizer: скільки доз отримала столиця

Усього Київ отримав 4 680 доз американсько-німецької вакцини проти коронавірусу.

За перший день вакцинації препаратом Pfizer у Києві щепили 120 осіб із Київського геріатричного пансіонату. Повторна вакцинація пройде на 21 день після першого щеплення.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу КМДА.

Читайте також: В Україні смертність від COVID-19 зросла більше, ніж на третину

Сьогодні, 19 квітня, у Києві розпочалися щеплення проти COVID-19 препаратом Pfizer. Столиця отримала 4 680 доз американсько-німецької вакцини.

Згідно дорожньої карти вакцинації першого етапу, розробленої МОЗ України, вакциною Pfizer щеплюватимуть утриманців та співробітників десяти київських муніципальних інтернатів для людей похилого віку та державного закладу "Госпіталь ветеранів війни МОЗ України". Процес щеплення забезпечують дві спеціально навчені для роботи саме з вакциною Pfizer мобільні бригади київських медиків.

Окрім того, директорка Департаменту охорони здоров'я КМДА Валентина Ґінзбург повідомила, що з початку вакцинальної кампанії від COVID-19 станом на 19 квітня вакциновано 42 748 осіб. Зокрема, це близько 19 700 медичних працівників, 1220 соціальних робітників, 2455 військових в ООС, 5092 особи віком 80+ тощо.

Нагадаємо:

  • В Україні стартувала вакцинація препаратом від коронавірусу Pfizer. Першими отримали дози підопічні психоневрологічного інтернату в Бородянці, що під Києвом.
  • Попри світову пандемію коронавірусу, жодна з існуючих вакцин від COVID-19 не призначена для вакцинації дітей. І це у той час, коли без проведення щеплень подолати недугу неможливо.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Вийти в ефір
08.05