Останні новини

У Києві студенти вийшли на мітинг під стіни КМДА: що вони вимагають

Студенти зібралися на ранкове засідання Київради

Сьогодні, 11 лютого, у Києві студенти вийшли під стіни КМДА на мітинг. Вони виступають проти продажу землі університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, що на вулиці Євгена Коновальця, 18.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: У Києві відбувся мітинг проти захмарних цін на комірне

На місці події була наша кореспондентка Олександра Федорко. З її слів, студенти прийшли саме на засідання Київради, що відбулося о 09:30 ранку.

"Насправді це питання стоїть довгих 14 років, боротьба за територію на вулиці Коновальця, 18, вже триває досить довго. Ми сподіваємося, що на порядок денний засідання не будуть виносити питання відбирання землі в університету Карпенка-Карого і ми спокійно навчатимемось у корпусі. Найголовніше питання на засіданні Київради - передача землі Укркінохроніці. Справа настільки складна, що ми вже десь 2 тижні штурмуємо усі канали наших комунікацій",- розповів один із протестувальників.

<iframe width="853" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/n352fUJ_QoI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
06.03