Останні новини

У Києві суд все ж дозволив будувати у Чкалівському сквері: чому місцеві мешканці проти

Апеляцію Київради розглядали всього один день

Північний апеляційний господарський суд відмовив у задоволенні скарги Київради і залишив без змін рішення першої інстанції, яким забудовнику Ділайвест було поновлено договір оренди у Чкалівському сквері.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на допис екс-депутатки Київради Ольги Балицької.

Вона зазначила, що для такої постанови апеляцій знадобився лише день, хоча Господарський суд міста Києва розглядав справу майже півроку.

“Це дуже невеликий строк, а тому малоймовірно, що суд зміг за одне засідання детально проаналізувати всі порушення забудовником як умов самого договору оренди, так і вимог законодавства України”, - пише Балицька.

Вона розповіла, що юристи Київради подаватимуть касаційні скарги, аби домогтися заборони компанії Ділайвест забудовувати Чкалівський сквер.

Більше того, мешканців району та активістів, які мирно стояли під приміщенням суду з плакатами забудовник обізвав ”проплаченими активістами”.

чкалывський сквер.jpg

Джерело: Facebook Ольга Балицька

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! Вийти в ефір
27.02