Останні новини

У Києві та на Миколаївщині перенесли пробне ЗНО: нова дата

Причина – продовження карантинних обмежень в регіонах.

У Києві та Миколаївській області через продовження карантину знову перенесли дату проведення пробного ЗНО. Тестування відбудеться 15 травня.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на повідомленя пресслужби МОН.

Читайте також: Як та коли буде проходити ЗНО та вступна кампанія 2021 у “червоних” зонах

У Чернігівській області дата пробного тестування не змінилася. Воно відбудеться 24 квітня.

Незалежно від дати проведення пробного ЗНО, учасники можуть завантажити тестові зошити з будь-якого навчального предмета та пройти його вдома.

Результати пробного ЗНО розмістять в особистих кабінетах всіх учасників оцінювання до 30 квітня (для учнів Києва та Миколаївській області - до 19 травня).

Нагадаємо:

  • Випускники київських шкіл можуть достроково закінчити навчальний рік, щоб більше часу приділити підготовці до ЗНО. Усі бажаючі школи можуть зробити це до кінця квітня.
  • Кабінет Міністрів прийняв постанову про призначення стипендій випускникам, які найкраще складуть Зовнішнє незалежне оцінювання. Тепер для 270 учнів передбачено стипендію у розмірі 10 тисяч гривень. Вона буде виплачуватися щомісяця протягом року.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Теги:
Вийти в ефір
09.05