Останні новини

У Києві таки дозволили швидкісний рух до 80 км/годину: вирішили відремонтувати дороги

Після того, як місцева влада оголосила про зняття швидкісного обмеження на літній період, у мережі розгорівся скандал щодо якості "швидкісних" ділянок.

Міська влада Києва дозволила підвищення швидкості руху до 80 км/год на 7 вулицях столиці. Після того, як у КМДА заявили, що жодна з вулиць не відповідає критериям для безпечного руху, дорогу вирішили відремонтувати.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт Київської міської державної адміністрації.

Читайте також: Двотижневий локдаун у Києві: як отримати перепустку на транспорт, а кому до метро зась?

Тепер з 1 квітня до 1 листопада на семи столичних вулицях дозволено підвищення швидкості руху до 80 км/год.

Рух більше, ніж 50 км/годину буде дозволений на:

  • проспект Р. Шухевича (від Північного мосту до вул. Оноре де Бальзака),
  • вулицю Набережно-Рибальську (від Гаванського мосту до вул. Електриків),
  • Наддніпрянське шосе,
  • Набережне шосе (від Поштовою площі до Наддніпрянського шосе),
  • Столичне шосе (до вул. Академіка Заболотного),
  • вулицю Саперно-Слобідську (від вул. М. Грінченко до Північного мосту),
  • проспект М. Бажана (від Південного мосту до Харківської площі).

За словами першого заступника мера Миколи Поворозника, таке рішення прийняли з огляду суспільний резонанс, який викликало обмеження швидкісного режиму на низці столичних вулиць.

"Разом із тим, спільні робочі групи фахівців Центру організації дорожнього руху, поліції та інших зацікавлених осіб проведуть обстеження та аналіз швидкісного режиму, враховуючи містобудівну ситуацію, яка суттєво змінилася з моменту прийняття рішення Київрадою у жовтні 2018 року", – підкреслив Поворозник.

Нагадаємо:

  • 29 березня повідомлялось, що Київ переходить на "літні" правила дорожнього руху, зокрема, щодо дозволеної швидкості руху транспорту. Сезонне обмеження до 50 км/год, яке ввели у листопаді 2020 року, повинні були зняти з 1 квітня. 
  • 31 березня сайт КМДА повідомив, що влада столиці вирішила не скасовувати обмеження швидкості руху до 50 км/год на 7 вулицях з 1 квітня. Усе через те, що жодна із цих вулиць не відповідає критеріям для підвищення дозволеної швидкості до 80 км/год.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04