Останні новини

У Києві відбудеться виставка 71-річного андеграундного митця: де та коли

Виставка триватиме з 25 січня по 14 лютого 2021 року у Музеї Гетьманства

25 січня у київському Музеї гетьманства презентували виставку керамічних скульптур Андрія Ільїнського Винуватиці. Даний проєкт є частиною масштабної концептуальної гри Ільїнського - формаліста, скульптора, графіка та поета.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на сайт музею.

Читайте також: Українська ілюстраторка Альона Шостко перемогла на конкурсі IJungle 2020 Illustration Awards

71-річний Андрій Ільїнський є художником- формалістом. Він схильний відкидати будь-які натяки на те, що зміст його робіт може розкриватися інакше, ніж тільки через пластику та фактуру.андрій ільїнський.jpg

Фото з відкритих джерел

Виставка Винуватиці присвячена жінкам - таким, якими їх бачить митець. Автор пояснює назву виставки тим, що ці винуватиці - діви, пташки, воїни та красуні, - винні лише у своїй любовній магії.

"Блукаю на шляху між складністю жінки та простотою цеглини. І та і інша - прадавні світи. І та і інша - досконалість безмежна форми. Безмежно моє захоплення ними. Нескінченні мої спроби їх відтворити",- каже Ільїнський.

У музеї розповідають: "Це сучасний художник, бо немає кращого слова, щоб визначити те, що обумовлене унікальною свободою його творчості та думок. Юнацький у своїй грайливості та стражданнях. Художник андерграунду по суті, а не на словах. Його не обмежує болісна готовність до пристосування за для передбачуваних уподобань. Завдяки свободі власних форм та змістів, дивно захищений від часу та світових збурень".афіша музею гетьманства.jpg

Фото: Музей Гетьманства

Виставка триватиме з 25 січня по 14 лютого 2021 року у цокольному приміщенні Музею Гетьманства, що знаходиться за адресою вулиця Спаська, 16 Б.

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.03