Останні новини

У Києві відкрили безкоштовну виставку професійних фотографів: де саме

Підземний перехід під Хрещатиком перетворили на арт-простір

У підземному переході на Хрещатику, поруч якого знаходиться ЦУМ, відкрили виставку з понад 40 знімками від професійних фотографів. Експозиція має назву From Ukraine with love (З України з любов'ю).

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання Вечірній Київ.

Читайте також: У Києві відбудеться виставка 71-річного андеграундного митця

Організувало виставку творче об'єднання Розвиток фотографа. Вони вирішили зробити максимально обширну та позитивну тему для старту виставкового проєкту.

"Ключові слова "Україна" і "Любов" — це любов до життя, до Світу, до рідної країни, до її красот и до її людей. Ця виставка — це послання до всього Світу від нашої маленької і великої країни. Люди, яких ми любимо, шаленої краси пейзажі, картини міст і сіл, стритове життя, жанр і портрет, — зазначають автори експозиції.

Зі слів авторів, те, що виставка розташована у самому серці столиці, де часто буває багато іноземців, означає, що послання, котре вони закладають у сенс експозиції, буде почуте.

фотовиставка.jpg

фотовиставка 2.jpg

фотовиставка 3.jpg

Фото: Вечірній Київ

До слова, дана виставка є першою експозицією в цьому арт-просторі. Надалі плануються і інші виставки, якщо не траплятимуться випадки вандалізму. Зазначається, що перехід облаштований камерами і перебуває під наглядом служби безпеки ЦУМу.

фотовиставка 4.jpg

фотовиставка 5.jpg

Фото: Вечірній Київ

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04