Останні новини

У Києві взяли під варту 16-річного хлопця, підозрюваного у вбивстві власної сім'ї

Рішення виніс Дарницький районний суд.

У Києві арештували без права внесення застави 16-річного Максима Суміна, який звинувачується у вбивсті власних батьків та 8-річного брата.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пост у Facebook прессекретарки столичної прокуратури Надії Максимець.

Читайте також: У Києві 16-річний хлопець жорстоко вбив батьків та маленького брата

Вирок виніс Дарницький районний суд. Запобіжним заходом обрали безальтернативне утримання під вартою.

Також з підозрюваним було проведено слідчий експеримент. Під час відтворення подій він, серед іншого, повідомив, що до останнього начебто не хотів вбивати молодшого брата.

"У межах розслідування буде також призначено психолого-психіатричну експертизу для того, щоб встановити психічний стан підлітка," - зазначає Максимець.

Нагадаємо:

  • У середу, 28 квітня, 16-річному підлітку, який зізнався в жорстокому убивстві батьків і восьмирічного брата у Дарницькому районі Києва, повідомили про підозру.
  • У Києві 16-річний Максим Сумін розповів, чому зарізав свого батька, матір і восьмирічного брата. Хлопець запевнив, що його "перемкнуло" і він не знав, що йому робити далі.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05