Останні новини

У Києві закривають школи, дитячі садки та транспорт

Суворі обмеження у столиці діятимуть щонайменше до 16 квітня.

Влада Києва запроваджує більш суворі карантинні обмеження. З понеділка, 5 квітня, у столиці будуть закриті школи та дитячі садки, а громадський транспорт працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву Віталія Кличка.

Київ локдаун.jpg

Фото: КМДА

Читайте також: Статистика COVID-19 в Україні на 31 березня

"Київ запроваджує більш суворі обмеження. В нас немає іншого вибору. Інакше будуть сотні смертей щодня", - написав мер міста.

Які обмеження діятимуть у Києві з 5 квітня?

  • У столиці закриваються усі школи та дитсадочки.
  • Увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів. Тобто виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.
  • Керівники установ, підприємств, закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу. За можливості, їм рекомендують надати відпустки.
  • Заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на винос чи доставку. Так вони мають працювати з 20 березня.
  • Продуктові ярмарки припиняються з 1 квітня.

Обмеження діятимуть, як мінімум, до 16 квітня.

Зазначимо, що джерела Kyiv Live напередодні повідомляли, що у місті можуть запровадити локдаун. Проте інформація про запровадження комендантської години та закриття міста на в'їзд та виїзд наразі не підтвердилася.

Нагадаємо:

  • Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що на даний момент немає необхідності запроваджувати загальнонаціональний локдаун на всій території України. Водночас інфекціоністка Голубовська запевняє, що ситуація критична і конче необхідно терміново ввести жорсткий локдаун.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04