Останні новини

У Київській області ціни на проїзд для школярів підняли у п'ять разів

Тепер школярі змушені платити 5 грн замість звичної 1 грн

У перший день після локдауну у маршрутках Коцюбинського, Бучі та Ірпеня, що під Києвом, підняли ціни за проїзд для школярів. Зріс пільговий тариф для дітей аж у п'ять разів.

Що стало причиною, розбиралася кореспондентка Kyiv Live.

Читайте також: Головні новини України та світу за 24 січня

24 січня батьки школярів Бучі помітили, що вартість проїзду для їхніх дітей суттєво збільшилася. Раніше за пред'явлення учнівського квитка юні бучани могли користуватися транспортом за 1 грн. Тепер же у касу перевізників необхідно буде сплатити 5 гривень.

"Не так легко нам живеться, щоб в 5 разів для школярів підвищувати", - прокоментувала здорожчання жителька Бучі.

Тим часом навіть водії не в курсі, чому з 25 січня так різко підскочили ціни - мовляв, це рішення адміністрації. Але якої - перевізника чи міста - невідомо.

"Нам дали "бумажку", то ми по ній і будемо їздити", - зауважив водій маршрутки.

Ціни збільшилися в Ірпені, Бучі та Коцюбинському, усі ці міста перенаселені молодими сім'ями. Іноді діти змушені їздити у переповнених вщент маршрутках, де про жодні умови безпеки при коронавірусі і не йдеться, довідалася кореспондентка.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/NjeQbAlHP9M" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • З понеділка, 25 січня, київські школярі повернуться за парти. Голова КМДА зазначив, що всі навчальні заклади готові прийняти дітей. Школи проінструктували, забезпечили дезінфікуючими засобами, а також ознайомили з новим санітарним регламентом. Разом з тим, садки теж повернуться до звичайного режиму роботи.
  • Діти у київських садочках будуть харчуватися за кошт батьків. Рахуватимуться дні, коли дитина фактично перебувала в закладі. Це буде єдина стаття витрат для родин - усі інші сфери дошкільної освіти хочуть оплачувати з місцевого бюджету. З тими із директорів дитсадків, які продовжуватимуть практику збирання грошей "на штори", достроково розірвуть контракти.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
22.04