Останні новини

У київських дворах прибирають легендарні покришки: вони несуть небезпеку і загрозу екології

На Дарницькому районі комунальники прибрали 300 одиниць "арт-гуми".

У Києві в межах весняного благоустрою на Дарницькому районі столиці почали демонтувати гумові покришки, які знаходиться у більшості дворів. Як рапортували комунальники, вже вдалося ліквідувати понад 300 одиниць "арт-гуми".

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Дарницької РДА.

Покришки Київ 1.jpg

Фото: Дарницька РДА

Читайте також: Експерти прокоментували ситуацію з повітрям у Києві

Відомо, що відповідні заходи розпочалися за дорученням мера міста Кличка звільнювати район від габаритного сміття. Варто зазначити, що такі "арт-об'єкти", які стали частиною дворів, насправді є шкідливими та небезпечними.

"Ці "прикраси" несуть небезпеку і загорозу навколишньому середовищу і здоров'ю людей. При контакті з водою, землею або при нагріванні сонячними променями вони виділяють масу хімічно активних сполук, які, потрапляючи в людський організм, викликають важкі захворювання", - розповіли комунальники.

Покришки, які приберуть, будуть утилізовані. Їх замінять на декоративні екологічно-чисті огорожі. 

Покришки Київ 2.jpg

Покришки Київ 3.jpg

Покришки Київ 4.jpg

Фото: Дарницька РДА

Нагадаємо:

  • У вівторок, 23-го березня, у Києві розпочався весняний снігопад. Опади розпочалися на Дарницькому районі, тоді як на "правому" березі залишається сонячна погода.
  • Наразі у Києві не планують запроваджувати спецперепустки для користування громадським транспортом. Такі обмеження можуть ввести у разі, якщо захворюваність на коронавірус у столиці зростатиме.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04