Останні новини

"У мене просто трусяться руки": на журналіста Kyiv Live напали у прямому ефірі. Відео

Кореспондент отримав тілесні ушкодження

Нещодавно, напередодні Нового року, на журналіста телеканалу Kyiv Live напав невідомий чоловік. Це відбулося у одному із столичних салонів краси, де кореспондент саме проводив інспекцію.

Про це повідомляє Kyiv Live.

На відео можна побачити, що невідомий чоловік напав спочатку на оператора, а потім на кореспондента Олександра Саюна, який саме проводив інспекцію салону краси у прямому ефірі. 

Чоловік силоміць вивів журналіста із приміщення та виштовхав за двері, не давши навіть забрати навушник, що випав під час нападу. До слова, саме через ці навушники відбувається з'єднання із студією. На крики та благання зупинитися нападник не реагував. Він був у захисній масці та шапці, тому особу чоловіка не розпізнали.

Постраждалий журналіст телеканалу Kyiv Live Олександр Саюн дав коментар щодо нападу на нього.

"Зараз (8 січня - ред.) почуваюся добре. Проте, після нападу невідомого чоловіка на ногах були синці та гулі, котрі дуже боліли. Також довго не міг підняти ліву руку через те, що чоловік, який силоміць виводив мене із салону затискав та скручував руки. Звичайно, найважливішою деталлю став шок та мій психологічний стан надалі",- розповів потерпілий Олександр Саюн.

За його словами, причиною агресії стало те, що у салоні знімальна група висвітлювала у кадрі манікюрне приладдя, на якому був бруд, котрий, дирекція салону не хотіла показувати привселюдно та псувати репутацію закладу.

Відтак, на горизонті з'явився невідомий чоловік, який застосував до кореспондента силу, виштовхавши його із салону краси. Після цього, нападник одразу втік із місця події.

Дивіться відео із нападом на журналіста Kyiv Live у прямому ефірі:

<iframe width="1349" height="488" src="https://www.youtube.com/embed/sPj3hthjXPk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, раніше на журналістів Kyiv Live вже здійснювали напад. Тоді постраждала Камілла Мамедова. На нападника поліція відкрила кримінальне провадження.

Вийти в ефір
25.01