Останні новини

У мережі засудили киянок, що вийшли прогулятися на озеро з дітьми у плюсову температуру

Проте дехто став на захист матусь

На Сонячному озері 22 січня в Дарницькому районі міста кияни побачили на льоду маму з візком та іншу сім'ю з дітьми. Громадськість збурила легковажність жінок, яка за плюсової температури наважилися вийти на кригу. Проте опоненти цієї думки стверджували, що озера за добу тепла не розтане.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Дарниця live.

дарница.jpg

Фото ЗМІ

Читайте також: Продовження скандального протистояння блогерки та офіцера

"Премію Дарвіна цим людям... На вулиці +5, озеро Сонячне...", - підписали фото в мережі.

У коментарях думки киян розділилися: хтось вважав вчинок матусь легковажним, що могло призвести до трагедії. А інші стверджували, що хейтери нападають на киянок задарма - за добу плюсової температури 15 см льоду на озері не могли б розтанути.

Снимок экрана (32).pngСнимок экрана (33).pngСнимок экрана (35).pngСнимок экрана (34).png

Нагадаємо:

  • У мережі здійнявся черговий скандал, який стосується київського забудовника. Але, як не дивно, цього разу не через заморожені будівництва, або відсутність комунікацій, а через прикрасу на багатоповерхівці. В районі метро "Харківська" на будинку у 25 поверхів ЖК "Лебединий" відкрили новий мурал "Материнство". Зображує молоду жінку, яка тримає на руках маленьку дитину.
  • Українські зірки в мережі збирають не лише квіточки й слухають оди своїм талантам – часто-густо селебрітіс атакують хейтери. Публічне життя воно таке: не встиг набрати кілька кілограмчиків, або розлучитись із хорошою людиною – і ти вже мішень для негативних коментарів і чорних жартів. Тож, давайте розбиратись, що може так сильно розлютити українців, щоби поливати брудом своїх зірок у мережі.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
05.03