Останні новини

У мережі розлетілось відео нападу грабіжників на інкасаторську машину в ПАР

Відео змінило ставлення до безпеки роботи інкасаторів.

У мережі розлетілось відео пограбування інкасаторського фургона у Преторії, що в Південно-Африканській Республіці. На ньому зафіксований момент грабіжницького нальоту, знятий на камеру приладової панелі зсередини бронеавтомобіля 22 квітня.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на місцеве видання The South African.

"Драматичні кадри зсередини транспортного засобу для перевезення готівки викликали хвилі в соціальних мережах і запропонували новий погляд на небезпеку, з якою щодня стикаються працівники служби безпеки під час транзиту", — пише видання.

На відео видно, як у небезпечний момент водій зберігає спокій. Кілька хвилин він намагався відірватися від переслідування. Під час руху інкасаторський фургон протаранив автомобіль, проте продовжив тікати від злодіїв. 

"Водієві автомобіля CIT вдалося на деякий час ухилитися від грабіжників, але згодом зупинився в очікуванні грабіжників. Грабіжники втекли, не взявши грошей”, — розповів бригадний військовий спецслужби ПАР Віш Найду.

Зазначається, що після перестрілки підозрювані втекли з місця злочину на двох викрадених автомобілях. Незабаром злодіїв схопили правоохоронці.

“Підозрюваних відшукали до пункту таксі Хаяманді в Стелленбоші. Троє підозрюваних були заарештовані, а в Стелленбоші вилучено п’ять вогнепальної зброї, включаючи три гвинтівки АК-47, а також п’ять транспортних засобів. Підозрювані викрали два автомобілі, коли тікали з місця події в Макассарі”, — сказав Найду.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/KAvqDF3Wujc" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • Найближчими днями на Землю може впасти ступінь ракети, яка в середу, 28 травня, вивела перший модуль китайської орбітальної станції. Її падіння було заплановане в океані, проте космічний об'єкт "Чанчжен-5B", який важить 21 тонну, залишився "плавати" на орбіті, а потім почав падати.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
08.05