Останні новини

У мережі з'явилась інформація про "таємного" сина Олега Винника: як виглядає та чим займається хлопець

У мережі з'явилась інформація про 16-річного сина співака Олега Винника, якого він нібито виховує разом з Таїсією Сватко (Таюне). Хлопець вчитися і живе в Німеччині. Юліан професійно займається плаванням й бере участь в чемпіонатах Північної Німеччини.

Фото з Юліаном, які були зроблені в Берліні, в басейні спортивного клубу Шарлоттенбург, де він тренується з 2016 року, опублікувало видання "Факти".

вин.jpg

Згідно зі статистикою клубу, Юліан демонструє непогані досягнення. Так, в січні 2020 року на змаганнях в Берліні він зайняв перше місце у запливі вільним стилем. Дистанцію 100 метрів спортсмен подолав за 1 хвилину 3 секунди. Тоді ж юнак показав найкращий час на дистанції 200 м брасом – 2 хвилини 59 секунд.

винн.jpg

Сам співак також не байдужий до плавання. Олег Винник називав цей спорт запорукою своєї бадьорості та енергії. Фото співака в басейні опубліковані у його Instagram.

"Коли є вільна хвилина - проводжу її з користю! Плавання - мій заряд бадьорості та енергії на весь день!", - прокоментував Винник знімок.

Серед безлічі "лайків" під фото відзначилася і передбачувана мама 16-річного Юліана Винника Таїсія Сватко.

винник.jpg

Не перший рік у мережі гуляють чутки про таємний шлюб Олега Винника з Таїсією Сватко (співачка Таюне).

вин с женой.jpeg

Крім того у ЗМІ розповсюджують інформацію, що Винник з дружиною виховують сина. Хлопчик нібито народився в Німеччині, куди його "батьки" вирушили працювати після навчання в Канівському музичному училищі. Сам артист ці чутки ніяк не коментує.

винни.jpg

Нагадаємо, Олег Винник посів перше місце в листопадовому випуску Forbes Україна, як найбільш високооплачуваний артист української естради. За 2019 рік Олег Винник, який зіграв 50 концертів, заробив приблизно 5,6−7 млн. доларів.

Вийти в ефір
24.11