Останні новини

У МОН відреагували на на помилку про Київ у шкільних підручниках

У Міністерстві освіти та науки прокоментували скандал з помилкою про дату заснування Києва. Запевняють, що підручник з помилкою дати заснування Києва, не використовується для навчання.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

“У соціальних мережах та ЗМІ був розповсюджений скріншот сторінки підручника «Українська мова» (1 клас, авт. Хорошковська О. Н., 2012 року видання), який містив помилку щодо дати заснування столиці України – м. Київ.

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що зазначений підручник не відповідає типовим освітнім програмам та вимогам Нової української школи і понад 5 років не використовується як базовий підручник в освітньому процесі.”, - йдеться в повідомленні.

Також у МОН наголошують, що перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих для використання в початковій школі у 2020/2021 навчальному році, містить нові підручники для 1-3 класів закладів загальної середньої освіти.

Нагадаємо, у прокат виходить нова стрічка про українського митця Тараса Шевченка, яку не випускали на екрани більше двох років. Режисер картини Олександр Денисенко показав “кобзаря” з іншого, незвичного боку.

Вийти в ефір