Останні новини

У Москві пролунав Гімн України: Каміла Конотоп стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики

Конотоп показала найкращий результат як у ривку, так і в поштовху.

Каміла Конотоп завоювала золото чемпіонату Європи з важкої атлетики, який проходить в Москві. 21-річна українка стала найкращою у ваговій категорії до 55 кілограмів. Це перша золота нагорода збірної України на турнірі й перше золото для жіночої української важкої атлетики з 2016 року, коли чемпіонкою Європи у вазі до 75 кг стала Ірина Деха.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на tribuna.com

Каміла Конотоп стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики. Знімок екрану

Конотоп показала найкращий результат як у ривку (95 кг), так і в поштовху (113 кг). На чемпіонатах Європи рахується не тільки сума за двоборство, але й існує малий подіум за кожен вид програми. Тобто в активі Каміли золото як у двоєборстві, так і в ривку і поштовху.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/klOXOzxMDWU" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Результати Чемпіонату Європи  з важкої атлетики серед жінок у вазі до 55 кг:

1. Каміла Конотоп (Україна) - 208 кг (95 + 113)
  2. Світлана Єршова (Росія) - 200 кг (88 + 112)
  3. Ніна Стеркс (Бельгія) - 197 кг (88 + 197)

Для Конотоп це перше золото на дорослому рівні, вона дебютувала на дорослому Євро в 2021 році. До того ж це олімпійська вагова категорія, тому результат українки буде зарахований в олімпійську кваліфікацію. Її попередній рекорд на міжнародних змаганнях становив 202 кг на Кубку світу в Досі-2019.

В цілому в активі України 2 медалі після 2 змагальних днів, раніше бронзу у вазі до 55 кг завоював Дмитро Вороновський. Якщо рахувати малі подіуми, то у України 3 золотих нагороди (всі - Конотоп) і 3 бронзових (дві - Вороновський, одна - Ангеліна Ломачинська у вазі до 48 кг).

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!