Останні новини

У "Нафтогазі" похвалились прибутками за перший квартал: в рази більші, ніж торік

Компанія демонструє підвищення показників третій квартал поспіль.

У першому кварталі 2021 року НАК “Нафтогаз України” отримав 12,6 млрд чистого прибутку. Це майже вчетверо більше, ніж за перший квартал минулого року - 3,2 млрд грн.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на допис фінансового директора групи Петера ван Дріла у Facebook.

Читайте також: Оператор ГТС України оприлюднив звіт за рік: у компанії задоволені показниками

“Раніше ми заявляли, що очікуємо прибутковості Нафтогазу в першому кварталі. Я радий повідомити, що чистий прибуток в першому кварталі 2021 року становить 12,6 млрд грн (неаудований попередній результат, який підлягає подальшій перевірці)”, - написав ван Дріл.

Він додав, що ділове середовище демонструє явні ознаки відновлення з більш високими цінами і великим попитом, ніж в минулому році.

“Очікуваний результат показує нашу стійкість: три квартали поспіль рентабельність підвищилася. Наші зусилля по перетворенню окупаються. Колектив Нафтогазу в цьому кварталі активізувався і показав видатний результат”, - зазначив фіндиректор Нафтогазу.

Нагадаємо:

  • За 2020 рік збиток компанії склав 19 млрд гривень, порівняно з прибутком у 2,6 млрд гривень у 2019 році. Така ситуація склалась через вплив нижчого попиту та цін на газ та резерви сумнівних боргів.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
10.05