Останні новини

"У найближчі дні будуть підписані нові контракти щодо поставки вакцини від COVID-19 в Україну", - Максим Степанов

Україна домовилася про поставки вакцини від коронавірусу

Україна домовилась про поставки із декількома виробниками вакцини від коронавірусу. За словами очільника МОЗ Степанова, у найближчі дні будуть підписані нові контракти.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на відповідну заяву глави МОЗ на щоденному брифінгу.

"Хочу заспокоїти українців, що вакцинація у нашій державі розпочнеться у ті терміни, які ми зазначали раніше. Ми вважаємо, що масову вакцинацію ми розпочнемо вже у лютому цього року. Протягом найближчих днів ми очікуємо підписання нових контрактів із компаніями-виробниками вакцини від COVID-19. Зараз тривають технічні моменти, які нам треба до кінця узгодити",- зазначив Степанов.

<iframe width="1349" height="488" src="https://www.youtube.com/embed/6Z_1x9Zf0UQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, в Україні протягом минулої доби, 12 січня, виявили 6 409 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Серед нових хворих - 187 дітей та 367 медпрацівників. За цей час одужало  14 503 пацієнтів. Померло - 195 українців.


Вийти в ефір
27.01