Останні новини

У НАТО назвали РФ одним з основних викликів безпеки

Поки невідомі дати нового саміту.

Міністри закордонних справ країн-учасниць НАТО проведуть 23-24 березня зустріч для підготовки майбутнього саміту Північно-атлантичного альянсу. Окремою повісткою дня буде обговорення відносин із Росією.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву генерального секретаря Альянсу Єнса Столтенберга.

Читайте також: Путін запропонував Байдену влаштувати онлайн-дебати

Серед основних викликів безпеки НАТО обговорять і діяльність Росії.

"Ми повинні бути сміливими та амбіційними для побудови більш міцного Альянсу на майбутнє. Оскільки ми живемо в більш небезпечному та конкурентоспроможному світі, де проблеми не знають кордонів", — сказав Столтенберг.

Він перелічив проблеми, що стоять перед політиками та країнами:

"Дестабілізуюча діяльність Росії, загроза тероризму, складні кібератаки, руйнівні технології, підйом Китаю та кліматичні зміни. Росія продовжує придушувати мирних дисидентів вдома і агресивно себе поводити за кордоном", — наголосив генсек НАТО.

Столтенберг нагадав про російські кібератаки, втручання у вибори та підрив демократій з боку РФ. Утім Альянс хоче зберегти свій подвійний підхід до стосунків з Росією.

"Сильне стримування та захист у поєднанні з відкритістю до змістовного діалогу. У тому числі з таких питань, як контроль над озброєннями", — ось як це описав політик на пресконференції 22 березня.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/sg3euva8aHI" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Відео NATO News

Нагадаємо:

  • Голова Державного департаменту США Ентоні Блінкен заявив на засіданні Конгресу 10 березня, що Америка готова посилити підтримку України. Також політик нагадав: захід категорично не підтримує анексію Криму та окупацію Донбасу.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04