Останні новини

У Німеччині вандали осквернили могилу Бандери. Фото

Посол України закликав німецьку поліцію розібратися

У Мюнхені невідомі облили пам'ятник Степана Бандери невідомою речовиною. З півдесятка червоних каністр залишили на могилі українського політика.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Twitter посла України в Німеччині Андрія Мельника.

бандера.jpg

бандера облитий

Читайте також: Facebook назвав фейком інформацію від російських спецслужб про затриманих у Воронежі українських неонацистів

Дипломат назвав це зухвалим актом вандалізму, а невідомих - "огидними покидьками". Також Мельник присоромив німецьких істориків, що вони на пару з Московою демонізують постать Степана Бандери.

У коментарях Україні вже порадили перевезти останки на батьківщину політика.

коментарі бандера

Хто такий Степан Бандера?

Степан Бандера - український політичний діяч, один із головних ідеологів українського націоналістичного руху 20-го століття, після розколу ОУН – голова Проводу ОУН-Б. 2 роки Бандера перебував у концтаборі Заксенгаузен.

Згодом його звільнили та запропонували участь у керівництві антирадянського збройного руху в тилу Червоної армії. Але Бандера не погодився.

Радянський уряд наказав КДБ вбити його в Мюнхені.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04