Останні новини

У Німеччині вперше впроваджують "екстрене гальмування" через COVID: що зміниться при новому законі

Новий закон передбачає суворіші правила для регіонів, в яких тижнева захворюваність на коронавірус перевищує 100 випадків на 100 тисяч населення протягом трьох днів поспіль.

У Німеччині вперше за весь період пандемії застосовують новий закон про "екстрене гальмування". Жорсткі обмеження вводять на території федеральної землі Саар.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання SOL.

Читайте також: Чи можна летіти до Туреччини у період локдауну та все, що потрібно знати українським туристам

Що зміниться при "екстреному гальмуванні"?

Новий закон передбачає суворіші правила для регіонів, в яких тижнева захворюваність на коронавірус перевищує 100 випадків на 100 тисяч населення протягом трьох днів поспіль.

З четверга, 29 квітня, в регіоні Саар діятимуть такі карантинні обмеження:

  • будуть закриті ресторани, бари та інші заклади громадського харчування, включаючи на відкритому повітрі;
  • заборонена робота кінотеатрів, театрів, музеїв, фітнес-студій, салонів краси і соляріїв;
  • діятиме нічна комендантська година з 22:00 до 5:00. При цьому з 22:00 до півночі дозволяється виходити на вулицю поодинці, до прикладу, на прогулянку або пробіжку.

Однак зоопарки та ботанічні сади у регіоні будуть відчиненими, але відвідувачі повинні здати тест на коронавірус. Також негативний тест на COVID-19 потрібний буде для відвідування квіткових магазинів, книжкових магазинів і садових центрів.

У регіоні Саар буде дозволена робота продовольчих магазинів, аптек, автозаправних станцій, газетних кіосків, магазинів з товарами для домашніх тварин, банків і поштових відділень. 

Нагадаємо:

  • Міністерство внутрішніх справ Туреччини роз'яснило умови комендантської години в країні. Туристи під його дію не підпадають.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05