Останні новини

У Одесі в аптеці чоловіку без маски відмовились продати маску

Аптекарка посилалася на заборону обслуговування покупців без захисту

Цікавий і подекуди кумедний епізод стався у одній з аптек Одеси. Там чоловік без маски не зміг придбати... маску. Аптекарка мотивувала це тим, що не має права обслуговувати клієнтів без захисної маски на обличчі.

Відповідне відео опублікувала спільнота "Україна без цензури" у Instagram, повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: "Може бути закрита уся країна": Данілов не виключає всеукраїнського локдауну

Аптекарка.JPG

У ролику видно, як покупець дивується тому факту, що аптекарка відмовляється продати йому маску. "Відмовляєтесь? В аптеці? Без маски? А маску де взяти?", - здивовано запитує клієнт дівчину.  А вона посилається на закон, який дозволяє штрафувати підприємців за відсутність контролю за дотриманням маскового режиму. А штрафи тут - від 3400 до 5100 гривень.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/hydpjZVWVQ0" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04