Останні новини

У петриківських квітах: чим прикрасили ялинку на Подолі. Фото

Красуня на Подолі вражає своїм аутентичним стилем

На Подолі вже прикрасили новорічну ялинку. В історичному центрі міста головний символ на прикрасах та локаціях - петриківський розпис. На Контрактовій площі вже розкинулося новорічне містечко.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сторінку Folk Ukraine.

"Головна окраса нашої ялинки на Подолі — тарілки з петриківським розписом від різних художників. Тільки подивись на цю красу", - показали яскраві світлини організатори.

елка.jpg

І дійсно, мінімалістична ялинка чудово вписалася у Подільські краєвиди. А петраківська символіка на ній відображає всю автентику місцини.

петрк.jpg

пертак.jpg

До неї додалися ще національні символи та величезні іграшки у вигляді плодів - все це створює ідилічну картину, яку, на думку організаторів, не зможе оминути ніхто, проходячи повз Контрактову площу.

вау.jpg

До ялинки у пару встановлюють ковзанку, гірки, ярмаркові будиночки з сувенірами. А запалити красуню мають вже в цю суботу - як і інші святкові дерева у районах міста.

елки.jpg

Нагадаємо, у столиці на Контрактовій площі встановили головну ялинку Подолу. Триває монтаж святкового куточка, де будуть продаватися гарячі напої.

Вийти в ефір
17.04