Останні новини

У Pfizer допустили необхідність третьої дози препарату та щорічної вакцинації

Наразі вчені не знають, як довго триває захист від коронавірусу після повної вакцинації.

Генеральний директор американської фармкомпанії Pfizer Альберт Бурла заявив, що найімовірніше, через рік після вакцинації проти COVID-19 варто буде повторно використовувати третю дозу препарату.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання CNBC.

Читайте також: Кличко звинуватив МОЗ у недостатній допомозі у боротьбі з COVID-19

"Надзвичайно важливо зменшити групу людей, які можуть бути сприйнятливі до вірусу. Вакцини стануть важливим інструментом в боротьбі з дуже заразними варіантами", - заявив Бурла.

Водночас він додав, що, можливо, людям потрібно буде щорічно проходити вакцинацію від Covid-19. Наразі вчені не знають, наскільки довго триває захист від вірусу після повної вакцинації.

“Ймовірний сценарій полягає в тому, що буде потреба в третій дозі десь від шести до 12 місяців, а потім звідти буде проводитися щорічна повторна вакцинація. Але все це потрібно підтвердити”, – підкреслив Бурла.

Нагадаємо:

  • 16 квітня в Україну прибули перші 117 тисяч доз американсько-німецької вакцини від коронавірусу Pfizer. 
  • Наступні партії поставок вакцини в рамках глобальної ініціативи COVAX можуть надійти в Україну в кінці квітня або на початку травня. Такий прогноз надала голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сільвандер.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Вийти в ефір
17.05