Останні новини

У Польщі під час світового турніру з шашок прибрали російський прапор. Відео

У російської спортсменки забрали прапор прямо під час турніру.

У Варшаві на чемпіонаті світу з шашок зі столу прибрали російський прапор. Сталося це прямо під час фінального матчу. На початку партії до столу підійшов колишній президент Європейської федерації шашок Яцек Павлицький, який відклеїв триколор навпроти прізвища діючої чемпіонки світу і прибрав російський прапорець зі столу.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням канал Warcaby.

У турнірі за звання чемпіонки світу з стокліткових шашок, який проходить у Польщі, змагались володарка світової шашкової корони росіянка Тамара Тансиккужина і претендентка Наталія Садовська з Польщі.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/l3zekHpMqN0?start=3779" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

"Мені подзвонили від імені колишнього міністра спорту Вітольда Баньки і попросили прибрати зі столу російський прапор, незважаючи на те, що партія тривала. Я не знав, як відреагує Тамара, але мені необхідно було це зробити", — цитує видання Чемпіонат екс-президента Європейської федерації шашок Яцека Павлицького.

Він зазначив, що польська сторона не зробила нічого поганого. За рішенням Спортивного арбітражного суду (CAS) в Лозанні спортсменам з Росії до грудня 2021 року заборонено виступати під прапором своєї країни через порушення антидопінгового законодавства.

"Більш того, ми зробили більше, ніж повинні. FMJD (Всесвітня організація шашок) проігнорувала прийняті в грудні рішення щодо Росії, і, якщо ми негайно нічого не змінимо, FMJD буде виключена з ВАДА (Всесвітнього антидопінгового агентства)", — додав Павлицький.

До слова, цю партію Тансиккужина програла, попереду - ще п'ять.

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
08.05