Останні новини

У Сергія Бабкіна та його дружини виявили коронавірус

27 серпня в українського актора та музиканта Сергія Бабкіна виявили позитивний тест на COVID-19. Також на коронавірус захворіла Сніжана Бабкіна - цивільна дружина співака.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Друзі, ми з Snezhana Babkina отримали позитивні тести на Covid-19", - написав чоловік.

Бабкін зазначає, що його дружина відчула біль в горлі 24 серпня ввечері, а вже наступного дня у неї з'явився сухий кашель та піднялася температура.

"Вона одразу зателефонувала нашому сімейному лікарю. Андрій Юрійович розповів про симптоми, лікар одразу рекомендував пройти тест. Це був День Незалежності", - написав музикант.

Бабкін також зазначив, що наступного дня після святкування у дружини пропав нюх.

"Сьогодні вранці прийшов позитивний результат перевірки. Звичайно, ми на самоізоляції, звичайно, повідомили всім, з ким контактували ці дні, звісно, ми зв'яжемося з лікарем. КТ - все чисто. Тест крові - все ще чекаю. Вчора піднялась моя температура. Здається, що COVID-19 десь далеко. Але, насправді, це дуже близько", - додав співак.

Додамо, що 24 серпня в столиці проходили заходи щодо Дня Незалежності України. На Софійській площі виступили українські артисти. Серед них був і Сергій Бабкін. 

Також виступали MONATIK, Олег Винник, Джамала "Квітка душа", Ніна Матвієнка, Потап, Тарас Тополя, гурт "KAZKA", Ірина Білик, Олександр Пономарьов, гурт "Время и Стекло" TAYANNA, Оля Полякова, Руслана, Тіна Кароль, Наталія Могилевська.