Останні новини

У США попередили громадян про небезпеку подорожей в Україну: подробиці

Центр контролю захворювань Сполучених Штатів відніс Україну до країн із дуже високим рівнем COVID-19.

У США внесли Україну до переліку країн, куди не варто подорожувати у зв’язку з поширенням COVID-19. Її віднесли до найвищого, четвертого, рівня розповсюдження хвороби.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Держдеп та Центр контролю та профілактики захворювань США (CDC).

Читайте також: Pfizer частково ефективний проти "індійського" штаму COVID-19

"Не варто їздити в Україну через COVID-19. Центри з контролю та профілактики захворювань (CDC) опублікували Повідомлення про рівень здоров'я для подорожей в Україні через COVID-19, вказуючи на дуже високий рівень COVID-19 в країні", — йдеться в повідомленні Держдепу.

У CDC зазначають, якщо необхідно поїхати в Україну, слід пройти повний курс щеплення перед поїздкою. Уточнюється, що навіть повністю вакциновані мандрівники можуть піддаватися ризику зараження і поширення варіантів COVID-19.

"Мандрівникам слід уникати будь-яких поїздок в Україну. Через нинішню ситуацію в Україні навіть повністю вакциновані мандрівники можуть ризикувати отримати та поширити варіанти COVID-19, і їм слід уникати будь-яких поїздок в Україну. Якщо вам потрібно поїхати в Україну, перед поїздкою повністю зробіть щеплення. Усі мандрівники повинні носити маску, триматися на відстані від інших, уникати натовпу та мити руки", — зазначили у Центрі контролю здоров'я.

Нагадаємо:

  • Президент України Володимир Зеленський наполягає на розробці системи "ковід-паспортизації" проти коронавірусу, схожі до тих, які вже впроваджують за кордоном.
  • У США розпочались розробки власних електронних паспортів вакцинації від COVID-19. Відомо, що паспорти будуть безкоштовними та доступними у додатку на смартфоні. Ті, хто не мають смартфона, зможуть роздрукувати документ на папері.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
16.05