Останні новини

У США виявили ще два нові штами коронавірусу: тричі мутований - заразніший за "британський"

Два нові штами коронавірусу виявили вчені медичного центру Університету штату Огайо в США

Два нові штами коронавірусу виявили вчені медичного центру Університету штату Огайо виявили в США. Один із них схожий на "британський" коронавірус. Штам з трьома мутаціями більш заразний, ніж раніше відомі види коронавірусу. 

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на CNBC.

Вчені зазначають, що, ймовірно, штами сформувалися на території країни. Перший з двох - був виявлений у пацієнта з Огайо. Зараз не можна визначити те, наскільки він поширений.

Другий штам з трьома мутаціями виявили в місті Колумбус. На думку медиків, другий штам більш заразний, ніж раніше відомі види коронавірусу.

Зазначимо, що перший випадок зараження "британським" штамом коронавірусу в США підтвердили 29 грудня в штаті Колорадо. "Британський" штам коронавірусу був виявлений наприкінці 2020 року у Великій Британії. Його назвали VOC 202012/01. Дані досліджень показали, що він на 50-74% заразніший за вірус SARS-CoV-2, який спричиняє хворобу COVID-19. Новий штам виявили вже в близько 30 країнах світу.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу захворіло на COVID-19 7 925 осіб, серед них 233 дитини та 345 медпрацівників. За цей час одужало 10 192 пацієнти. На жаль, є й ті, хто не впорався з хворобою - 162 українці померли протягом 13 січня.

Вийти в ефір
19.01