Останні новини

У столиці працює вже дві "кризові кімнати", де можуть знайти прихисток жертви домашнього насильства

"Кризова кімната" знаходиться на лівому березі Києва

На лівому березі Києва відкрили другу кімнату кризового реагування для постраждалих від домашнього та гендерно зумовленого насильства. Адреса кімнати не розголошується в цілях безпеки людей, які тут перебуватимуть.

Про це повідомила заступниця голови Київської міської держадміністрації Марина Хонда.

"Дуже приємно, що другу «кризову кімнату» ми відкрили менше, ніж за рік. Першу ми відкрили у травні. Її послугами скористалася 51 людина, з них 28 жінок та 23 дитини. Такий заклад на лівому березі Києва дуже потрібен, враховуючи те, що населення трьох лівобережних районів більше за кількістю, ніж у більшості обласних центрів України. І з початку року в Дарницькому, Дніпровському і Деснянському районах зафіксовано майже 8 тисяч звернень щодо домашнього насильства. Тепер же ми маємо ще одну кімнату, куди можуть звернутися постраждалі, отримати тут прихисток від кривдника, психологічну та юридичну допомогу. І дуже важливо, що на цю проблему звертається все більше уваги як від держави, так і від представників бізнесу", – зазначила Марина Хонда.

Також Хонда розповіла, що адреса кімнати не розголошується в цілях безпеки людей, які тут перебуватимуть.

"А якщо ви стали жертвою насильства і потребуєте послуг «кризової кімнати», то потрібно звертатися до поліції або на «гарячу лінію» 15-00 зі стаціонарного телефону чи 272-15-00 – з мобільного", – повідомила вона.

Нагадаємо, до столичних поліцейських надійшов виклик щодо домашнього насильства. Жінка пояснила, що перебуває у відряджені в іншому місті, а вдома, у Києві, донька благає про допомогу. Її батько б'є та знущається.

Вийти в ефір
16.05