Останні новини

Кому дадуть 250 тисяч: у столичній галереї М17 оголосять переможця першої в Україні премії в галузі скульптури та інсталяції

На грошовий приз претендують 12 митців

27 лютого в Києві оголосять переможця першої в Україні професійної премії у галузі тривимірного мистецтва М17SculpturePrize. З 12 робіт, які можна було побачити на виставці “M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen” в галереї М17, журі обрало переможця, який отримає 250 000 гривень.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сторінку івенту в Facebook.

Читайте також: ЧАЕС оголошує розшук архівних знімків нинішньої зони відчуження

“Це було дуже непросте рішення: висока якість усіх без виключення робіт, глибина сенсів, яких сягнули митці й мисткині, аналізуючи гучність покликів свого коріння, й, зрештою, те, що експертки – мешканки Сполученого Королівства, Італії та Німеччини – змогли відвідати експозицію лише віртуально”, - пишуть організатори.

Номінантами премії є: Михайло Алексеєнко, Василина Буряник, Катя Бучацька, Данило Галкін, Влад Голдаковський, Василь Грубляк, Марта Дяченко, Андрій Кириченко, Тарас Попович, Анна Тарадіна, Даниїл Шуміхін, творча група Маргарита Журунова & Богдан Локатир.

Церемонія нагородження розпочнеться о 17:00, вхід за квитками на виставку. 

Зазначається, що члени Національної спілки художників України та учасники АТО мають право на безоплатне відвідування за наявності відповідного посвідчення.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
23.04