Останні новини

У столиці з'явиться 12-метровий "Київський кит": що це за скульптура та в чому її "фішка"

Кита планують встановити на одній із зелених зон, аби до нього мали вільний доступ усі охочі

У Києві з'явиться 12-метровий гігантський еко-кит з переробленого пластику. Ця скульптура стане найбільшою в Україні з подібного матеріалу та привертатиме увагу суспільства до стану навколишнього середовища.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Facebook-акаунт проєкту.

Читайте також: Бабак Тимко "розповів", коли прийде весна та як вберегтися від COVID

Так, 12-метрову скульптуру "Київський кит" встановлять на одній із зелених зон міста таким чином, аби доступ до неї безперешкодно мали всі мешканці та гості міста. 

В чому "фішка"?

Організатори проєкту запевняють, що медіа-скульптура стане найбільшою в Україні фігурою, що створена з переробленого пластику і привертатиме увагу суспільства до важливих питань екології та стану середовища навколо нас.

Автор прогресивного арт-об'єкта — Валерій Коршунов, відомий завдяки соціальним та культурним проектам у Чорнобилі, серед яких найбільша в Україні діджитал-скульптура “Чорнобильське Сяйво”, що була зроблена у Зоні Відчуження з величезної радянської радіолокаційної станції Дуга, мурал на будівлі ЧАЕС, створення Волонтерського штабу на пожежах у Чорнобилі у квітні 2020 ті інші.

Скульптура та її оточення будуть змінюватися в залежності від рівня якості повітря у Києві, кількості опадів, пори року, календарної дати та, навіть, від фази місяця, що пов’язано із рівнем припливів по всьому світу, завдяки інтерактивному сяйву.

Кита створюватимуть з переробленого пластику, котрий збиратимуть під час відкритих освітніх практикумів у столиці. Відтак, кожен киянин може долучитися до проєкту.кит 1.pngкит.jpg

Фото: "Київський кит"

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKyivWhale%2Fvideos%2F1167945726955369%2F&show_text=false&width=560" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
05.03