Останні новини

У центрі Києва покупці "Дніпра" хочуть звести кіберспортивну арену на 10 тисяч місць

Співзасновник української кіберспортивної організації NAVI і один з власників готелю "Дніпро" Олександр Кохановський розповів про нові плани. Зокрема, він зазначив, що хоче побудувати в центрі Києва багатофункціональну кіберспортивну арену. Інвестиції в будівництво місткістю 10 тис. осіб в Києві складуть 40 млн доларів.

Про це повідомляє "Економічна правда".

"Там буде не тільки кіберспорт, але і звичайний спорт, концерти, івенти, виставки, конференції. У нас в країні ще немає такого майданчика", - розповів Кохановський.

За його словами, готель "Дніпро" у зв'язці з кіберспортивною ареною дозволить проводити в Києві до 16 великих киберспортівних івентів і забезпечить близько 100 тис. туристів щорічно.

"Наша основна ідея в тому, що коли у нас буде готель і арена, це стане унікальною конкурентною перевагою, щоб брати участь в тендерах розробників комп'ютерних ігор на проведення івентів. Ми зможемо отримувати від 8 до 16 топових івентів в рік", - пояснив він.

Крім того, надходження до місцевого бюджету тільки від туристичного збору складуть близько 40 млн грн на рік, додав бізнесмен.

Нагадаємо, 10 вересня Антимонопольний комітет надав дозвіл ТОВ "Смартленд" на придбання готелю "Дніпро". Аукціон з приватизації готелю "Дніпро" відбувся у липні. 


Вийти в ефір