Останні новини

Британський арт-дилер Джеймс Баттервік розповів, що його дивує в Україні

Мистецтвознавець став гостем на телеканалі Kyiv Live

Британський арт-критик, арт-дилер та мистецтвознавець Джеймс Баттервік став гостем на телеканалі Kyiv Live. Він заявив, що в українців кращий менталітет, ніж у британців, а також розповів про речі, які найбільше здивували його в Україні.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Володимир Горянський розповів про гру в театрі й кіно та чому не боїться старості

Джеймс назвав українців "східними" людьми, але порівняв їх із жителями Східної Європи. За його словами, у мешканців країн цього регіону відрізняється менталітет.

"Є Східна Європа, де зовсім інший менталітет. У вас він краще! Ви більш досвідчені люди, адже ви пережили більше, ніж пережили ми (британці - ред.). Через це у вас погляди інші", - зазначив галерист.

Окрім цього, Баттервік перерахував три речі, які найбільше його дивують в Україні. Однією з них став той факт, що, на його думку, тут живуть люди, які здатні вільно мислити.

"Які фактори? По-перше, це - свобода. Також те, що все відкрите. Третє - у вас живе суспільство. У нас (у Британії - ред.) воно зомбоване, інфантильне. Я намагаюся розповідати своїм дітям, що треба мислити вільно і не робити те, що тобі "розповідають", - підсумував він.

Більше дивіться у повній версії ефіру з Джеймсом Баттервіком:

Нагадаємо:

  • Столичні театри підготували нові лютневі та весняні репертуари. З новими постановками з'являться на сцені актори Золотих воріт, Колеса, театру оперети тощо. 9 столичних труп покажуть свої прем'єри київським глядачам.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
01.03