Останні новини

У Британії випробували реактивні ранці: де їх використовуватимуть

Двигун приладів має понад 1000 кінських сил.

У Великобританії морські піхотинці провели навчання з тестування реактивних ранців. Вони тестували винахід в операціях з десантування.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Youtube-канале Gravity Industries.

Читайте також: У Мехіко міст метро обвалився разом з потягом: загинули десятки людей. Відео

Військові Royal Marines LLC провели успішні навчання, на яких тестували реактивні ранці Gravity Jet Suit. В них використовується більш ніж 1000 кінських сил потужності реактивногодвигуна у поєднання з природнім людським балансів.

Нещодавно, 27 квітня, льотчики бригади тактичної операції повітряного командування відпрацьовували польоти у складних метеорологічних умовах вдень та вночі.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/suHOLFhbwsM" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • У мережі розлетілось відео пограбування інкасаторського фургона у Преторії, що в Південно-Африканській Республіці. На ньому зафіксований момент грабіжницького нальоту, знятий на камеру приладової панелі зсередини бронеавтомобіля 22 квітня.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
10.05