Останні новини

У Вінниці пролунав вибух у дитячому садочку: діти бавились із "м'ячиком-стрибунцем", який здетонував

На території дитячого садочку у Вінниці вдень пролунав вибух

На території дитячого садочку у Вінниці вдень пролунав вибух. Сталося це тоді, коли малюки були на прогулянці на вулиці. В результаті події одна дитина отримала опіки.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання Вінниця.info.

Вихователька розповіла, що вибухівкою гралися діти, вона була схожа на м'ячик-стрибунець. Імовірно, після удару "іграшка" здетонувала. Як вона потрапила на територію дошкільного закладу, і яка саме це була речовина - наразі з'ясовує поліція.

"Думала, що діти вийняли цей м’ячик серед іграшок. Вони взяли його на гірку. Ніхто нічого не підпалював. Воно чи випало з рук, чи відерцем стукнули і воно вибухнуло. Всі діти цілі. Єдине, що одяг пошкоджений. Одяг взяли на експертизу щоб встановити, яка саме речовина вибухнула. То якийсь саморобний пристрій. То не петарда. Воно кругленьке, як м’ячик. Виглядало, як "попригунчик", - говорила вихователька.

Батькам водна з виховательок розповіла, що діти цілі, а пошкоджений лише верхній одяг. Завідуюча дитсадка Олена Просєкова розповіла виданню, що дітей після інциденту забрали додому батьки. 

"Медики на місці оглянули дітей і малюків батьки забрали додому", - каже Просєкова.

Нагадаємо, 10 січня під Лубнами на Полтавщині вибухнув газопровід. Вибух був такої сили, що мешканці сусідських сіл розповідають, ніби скло дрижало у вікнах.

Вийти в ефір
21.01