Останні новини

"У всьому винен ретроградний Меркурій": коли чекати цього явища та чи справді він має вплив

Найбільше ретроградний Меркурій впливає на Дів та Близнюків, оскільки керує даними знаками.

Меркурій у 2021-му році перебуватиме у ретроградному русі тричі: перший раз це було з 30 січня по 21 лютого, ще два очікуються з 30 травня по 23 червня та з 27 вересня по 18 жовтня.

Що таке ретроградний Меркурій та як уберегтись від його негативного впливу розповідає Kyiv Live.

Читайте також: Названо топ продуктів, які покращують роботу мозку

Що таке ретроградний Меркурій?

Ретроградний Меркурій – це умовне позначення оптичної ілюзії, коли з Землі здається, що планета рухається назад. Це зумовлено різною швидкістю руху Меркурія та Землі, коли планети перебувають по одну сторону від Сонця. Астрологи вважають, що коли планети стають ретроградними, області життя, за які вони відповідають, завмирають.

меркурий julia reushenova unsplash.jpg

Планета Меркурій. Фото: Unsplash/Julia Reushenova

Яким чином ретроградний Меркурій впливає на життя людей?

Вважається, що Меркурій впливає на такі сфери людської діяльності, як торгівля, навчання, фінанси, робота, обмін інформацією. Саме тому, на думку астрологів, наше життя виходить з-під контролю, коли планета починає рух у зворотний бік. Ті процеси, над якими опікується Меркурій, в період ретроградності починають загальмовуватися, ускладнюватися і навіть руйнуватися.

Відома астрологиня С'юзен Міллер вважає, що ретроградний Меркурій є єдиним явищем, яке "зачіпає усіх у всіх напрямках". Однак найбільше він впливає на Діву та Близнюків, оскільки керує цими знаками.

Як вберегтися від впливу ретроградного Меркурія?

меркурий.jpeg

Ретроградний Меркурій особливо вплине на Дів та Близнюків. Фото: Pixabay

У цей період астрологи рекомендують уникати серйозних починань, поїздок та тривалих подорожей, важливих покупок та грошових інвестицій. Слід відкласти прийняття складних рішень, важливі ділові зустрічі й угоди до моменту, коли Меркурій повернеться до свого звичайного руху. Також не варто повертатися у колишні стосунки - це може обернутися невдачею.

Натомість варто більше відпочивати та відновлювати сили. Можна зайнятися розвитком вже початих проєктів та позбутися непотрібних речей.

Нагадаємо:

  • Магнітні бурі, які не давали спокою метеозалежним людям пів березня, продовжаться і в квітні. Принаймні тричі будуть найважчі періоди. Тривалість магнітних бур буде досягати чотирьох днів.
  • Травень розпочнеться для українців із довгих вихідних. Чотири дні поспіль відпочиватимуть українці у зв'язку зі святкуванням Великодня та Міжнародного дня праці.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04