Останні новини

У Європі такого не буває: Київ потрапив у топ міст із заторами

Київ піднявся у антирейтингу за найбільшими заторами на дорогах міст світу

Київ піднявся у антирейтингу за найбільшими заторами на дорогах міст світу. Цьогоріч столиця посіла 7 місце, напередодні, у 2019 році, вона знаходилась на 12 сходинці. Серед країн, розташованих на європейському континенті гірше - тільки у Москві. 

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на звіті сервісу TomTom, який моніторить затримки трафіку в 416 містах у 57 країнах світу.

У 2019 році Київ посідав 12-те місце з середньою затримкою у 53%. Цьогоріч, коли транспорт часто було паралізовано карантином, затримка склала 51%, чого виявилося достатньо для сьомого місця. Ці цифри означають, що годинна поїздка займає півтори години.

Відносно вільні дороги в Києві спостерігалися лише кількох місяців, коли був запроваджений перший локдаун, з кінця березня до кінця травня. А найгірші затори були у грудні.

Одразу після першої десятки до рейтингу увійшли й інші українські міста - Одеса та Харків – 11-те і 13-те місця. Не пасе задніх і Дніпро - на 22-му місці.

таблиця.jpg

Нагадаємо, зранку 13 січня затори у Києві утворились традиційно у центрі та на окремих в'їздах у місто. Традиційно "стоїть" вулиця Жилянська та Набережно-Хрещатицька. Натомість, на лівому березі ситуація краща - там водії можуть їхати спокійно, без "тягнучок".

Теги:
Вийти в ефір
25.01