Останні новини

У Зеленського розповіли, коли киянам чекати на обхідну дорогу

Офіс президента представив проект будівництва київської обхідної дороги. Напівкільце протяжністю 150 км поєднає береги столиці та передмістя. Очікується, що час об’їзду всього Києву становитиме меньше години, а навантаження центру міста зменшиться на 70%.

Проект будівництва обіцяють реалізувати до 2025 року. Про це повідомили у прес-службі Офісу президента.

“Нині Києвом проїжджає понад 600 тис. автомобілів на добу, 40% з яких — транзитом. Через столицю вони рухаються в різні частини України. Наявний обхід по недобудованій Кільцевій дорозі має вигляд звичайної міської вулиці, яка оточена спальними районами. А тому щодня цією дорогою їздять ще й десятки тисяч легкових автомобілів і громадський транспорт. Через це Кільцева дорога постійно руйнується, у повітря потрапляє багато шкідливих викидів, а навколишні райони зазнають великого шумового впливу”, — заявили в офісі президента.

За проектом, обхідна дорога проходитиме через шість ділянок та сполучатиме траси:

  • М-07 Київ — Ковель;
  • М-06 Київ — Чоп;
  • М-05 Київ — Одеса;
  • Н-01 Київ — Знам’янка;
  • Н-08 Бориспіль — Маріуполь;
  • М-03 Київ — Харків;
  • М-01 Київ — Чернігів.

Фото: Укравтодор


Очікується, що новою дорогою проходитиме понад 300 тис. автівок за добу. Напівкільце поєднає передмістя - Ірпінь, Ворзель, Васильків, Обухів, Українку, Бориспіль та Бровари. Крім того, водіям не доведеться їхати із Лівого берега на Правий центром міста.

“Загальна вартість спорудження КОДу становить 85 млрд грн. Повністю завершити роботи з будівництва Київської обхідної дороги планується за п’ять-шість років за умов достатнього та стабільного фінансування, а також надання необхідних дозволів та покращення системи регуляції”, — сказано у повідомленні.


Для киян затори вже стали буденністю. Їхати додому у час-пік іноді доводиться і дві години. Зранку 17 серпня в Києві на деяких вулицях вже "зібралися" традиційні ранкові затори. Kyiv Live щоденно інформує жителів столиці, де доведеться довго чекати, а яку ділянку й зовсім краще об’їхати.


Вийти в ефір
01.11